Články Komentáře

Stavařov » Dění v domě » BEZKLÍČOVÉ OTEVÍRÁNÍ HLAVNÍCH DVEŘÍ + NYNÍ I BOČNÍCH (si zamilujete) :)

BEZKLÍČOVÉ OTEVÍRÁNÍ HLAVNÍCH DVEŘÍ + NYNÍ I BOČNÍCH (si zamilujete) :)

IMG_4293Dobrý den.

Vážení obyvatelé BD Stavařov,

dovoluji si Vám sdělit, že byly nainstalovány čtečky čipových karet, které zajistí  po přiložení RFID čipu otevření hlavních vchodových dveří.  Čtečka je uložena u vchodů 85, 86, 87, 88, 91 skrytě do míst velkého čísla. viz. obrázek U vchodů 89 a 90  je čtečka viditelně umístěna vedle tabla.

PRO OTEVŘENÍ DVEŘÍ  STAČÍ PŘILOŽIT ČIP DO BLÍZKOSTI ČTEČKY, NÁSLEDNĚ PO DOBU 5 VTEŘIN JE AKTIVOVÁN ELEKTRONICKÝ ZÁMEK.

Každému bytu bude přidělen 1ks RFID čip ZDARMA, který naleznete ve schránkách. Pro majitele více bytů v různých  vchodech lze naprogramovat vstup na 1 čip do více vchodů. (kontaktujte mne)

V případě požadavku většího počtu RDIF čipů je nutné mne kontaktovat.  Cena dalšího 1ks  RDIF čipu  … 80 KCZ včetně servisu naprogramování.

S pozdravem Jaromír Topolský, předseda SVJ Stavařov

Vloženo k: Dění v domě

8 komentářů "BEZKLÍČOVÉ OTEVÍRÁNÍ HLAVNÍCH DVEŘÍ + NYNÍ I BOČNÍCH (si zamilujete) :)"

 1. Jan Novotný napsal:

  Tak jsem vyzkoušel zámek na zadních dveřích a odmítá mi čip, který mi na předních dveřích k parkovišti funguje. Není ještě něco nedonastaveného?

 2. Jan Novotný napsal:

  Jardo musím říct, že po pár měsících používání je to prostě super 🙂

 3. Helena Puhlovská napsal:

  Dobrý den,měla bych zájem ještě o jeden čip na otvírání vchodových dveří č 89. Zároveň žádám jeden i pro p. Munzara.Děkuji Puhlovská.

 4. Ladislava Novotná napsal:

  Mně to přijde k zadnímu vchodu jako zbytečné plýtvání penězi. Zvlášť pokud jdu s kolem, protože hned po tom, co bych si odemkla čipem, můžu hledat ještě klíč od kolárny. To si ho upřímně řečeno najdu radši zrovna hned a když už ho mám, tak si s ním odemknu i vchod.:-)

  1. Jan Novotný napsal:

   Tenhle argument jsme doma diskutovali taky, ale pak jsme se s manželkou shodli, že pokud to nebude velká investice (350,- na byt mi nepřijde zase tolik), že se to přeci jen hodí. Jednak před dveřmi není kde opřít kolo (takže já vždycky v jedné ruce balancuji kolo a druhou se snažím trefit do zámku) a druhak je plno dalších příležitostí, kdy jde člověk zadními dveřmi bez kola (venčení psa, odnesení koše atp.).

   Druhá věc je ten automatický zámek – podle mě proti krádežím nepomůže. Lidi stejně furt nechávají otevřené dveře, a v tom by ničemu nepomohlo. Pokud by ten automatický zámek nebyl, mohlo by to být ještě levnější.

   Proti krádežím a vandalismu jsou podle mě daleko účinnější kamerové systémy, které v dnešní době nevyjdou už tak draho a na domech se začínají běžně objevovat (viděl jsem je na několika v HK a podobné se teď budou dělat na jednom domě v Polabinách 3).

 5. Jaromír Topolský napsal:

  Máte zájem o bezklíčové otevírání i bočních vchodů? S elektromagnetickým zámkem by to vyřešilo i krádeže. Dveře by byly zamčeny elektromagnetickou závorou a otvíraly by se buď zevnitř odchodovým tlačítkem nebo zvenku klíčem nebo právě přiděleným čipem.

  Děkuji za Vaše názory. Rozpočet 35.000 KCZ na všech 7 bočních vchodů.
  p.s. čip by otvíral hlavní i boční dveře, elektromagnet by zamykal automaticky dveře proti krádeži.

  Jaromír Topolský, předsena SVJ Stavařov Pce.

  1. Jan Novotný napsal:

   Já bych byl určitě pro. Při vycházení s kolem ven by to bylo dost praktické.

 6. Jaromír Topolský napsal:

  Prosím o info, pokud máte výhrady k funkci eletronického zámku s ovládáním na RDIF klíčenku. Kromě vchodu 88, kde se bude zámek ještě instalovat. Dnes 26.8. čtečka doinstalována i do vchodu 88. Obyvatelé vchodu 88 naleznou čipy ve schránce.

  Děkuji Jaromír Topolský, předseda SVJ Stavařov

Napsat komentář

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.