Články Komentáře

Stavařov » Dění v domě, Nepřehlédněte, Revize » Požární revize 2012/12

Požární revize 2012/12

Záznam kontroly požární ochrany

Dne 28.11.2012 provedl Ing. Miroslav Váša – osoba odborně způsobilá v oboru PO – ve Vašem bytovém domě kontrolu zaměřenou na dodržování předpisů o požární ochraně.

Kontrolou byly zjištěny následující závady:

Pro č.p. 85:
1) Schodišťový prostor – na schodišti v prostoru únikové cesty jsou odloženy botníky, atd. (není umožněn volný průchod únikovou cestou, zvyšuje se požární zatížení únikové cesty, nebezpečí úrazu při zásahu jednotek hasičů a evakuaci obyvatel).

Pro č.p. 86:
Kontrolou nebyly zjištěny požární závady.

Pro č.p. 87:
1) Schodišťový prostor – na schodišti v prostoru únikové cesty jsou odloženy květiny, botníky pod (nebo nad) schodišťovými stupni atd. (není umožněn volný průchod únikovou
cestou, zvyšuje se požární zatížení únikové cesty,
nebezpečí úrazu při zásahu jednotek hasičů a
evakuaci obyvatel).

Pro č.p. 88:
1) Schodišťový prostor – na schodišti v prostoru únikové cesty jsou odloženy květiny, botníky pod (nebo nad) schodišťovými stupni, botníky a stoličky před rozvodnými skříněmi lektro atd. (není umožněn volný průchod únikovou cestou, zvyšuje se požární zatížení únikové cesty, nebezpečí úrazu při zásahu jednotek hasičů a evakuaci obyvatel).

Pro č.p. 89:
1) Schodišťový prostor – na schodišti v prostoru únikové cesty jsou odloženy květiny na schodišťových stupních, botníky a stoličky před rozvodnými skříněmi lektro atd. (není umožněn volný průchod únikovou cestou, zvyšuje se požární zatížení únikové cesty, nebezpečí úrazu při zásahu jednotek PO).

Pro č.p. 90:
1) Schodišťový prostor – na schodišti v prostoru únikové cesty jsou odloženy botníky pod (nebo nad) schodišťovými stupni, atd. (není umožněn volný průchod únikovou cestou, zvyšuje se požární zatížení únikové cesty, nebezpečí úrazu při zásahu jednotek hasičů a evakuaci obyvatel).

Pro č.p. 91:
Kontrolou nebyly zjištěny požární závady.

Uvedené závady odstraňte v termínu do 15.1.2013.

Další kontrola požární ochrany bude provedena v roce 2013.

Originální dokument ke stažení

Autor

Vloženo k: Dění v domě, Nepřehlédněte, Revize · Štítky:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..