Články Komentáře

Stavařov » Dění v domě, Nepřehlédněte, Pro nové sousedy » KRÁDEŽ HASÍCÍCH PŘÍSTROJŮ

KRÁDEŽ HASÍCÍCH PŘÍSTROJŮ

Dobrý den,

dovoluji si Vám sdělit, že 29.11.2012 došlo ve vchodech 85, 87 a 91 ke krádeži hasících přístrojů.  Prosím všechny obyvatele BD, aby důsledně zavírali dveře a nepouštěli do  domu cizí lidi.  Poučte prosím své děti, aby automaticky nevpouštěly  prostřednictvím domovního zvonku cizí lidi do vchodu se záminkou např.  „ROZNOS LETÁKŮ“.  Pošta a nosici letáků mají klíče!   

Pokud se dveře nedovírají, nahlaste mi závadu a vše bude okamžitě opraveno.

Pokud jste viděli  někoho podezřelého v tento den  v nočních hodinách  ve vchodech 85, 87, 91 podejte mi prosím zprávu.

Děkuji  Jaromír Topolský, 777 600 303

Vloženo k: Dění v domě, Nepřehlédněte, Pro nové sousedy

7 odpovědí k "KRÁDEŽ HASÍCÍCH PŘÍSTROJŮ"

 1. iva.44 napsal:

  Dobrý den!Samozřejmě i já se připojuji k důslednému zavírání dveří!Jelikož je ale spousta bytů pronajatých, myslím,že by nebylo možná od věci,vrátit se ke starému dobrému zvyku,kdy každý nový nájemník obešel byty ve vchodě a představil se!Dnes potkáváme v domě úplně cizí lidi,o kterých vůbec nevíme,co tu pohledávají,a není možné se každého ptát,jestli tu bydlí,nebo jak se sem dostal!Myslím,že by to neměla být jen slušnost,ale i tak trochu povinnost pronajímatele bytu!Možná i toto by prospělo věci a problému s krádežemi.Kal.

  1. Jaromír Topolský napsal:

   Dobrý den paní Kalousová,
   toto již samospráva řešila a majitelé bytů, kteří své byty pronajímají mají povinnost označit v profilu „byt v pronájmu“ a nahlásit jména nájemníků včetně jejich kontaktů. V lednu bude samospráva toto kontrolovat. Jaromír Topolský

 2. brizka84 napsal:

  Také se přikláním k důslednému zavírání dveří – viz krádež sedla z mého kola. Bříza vchod č.85

  1. Jan Novotný napsal:

   Na domech v Hradci začínám běžně vídávat u vchodů bezpečnostní kamery. I když obávám se, že to je pro většinu obyvatel asi neprůchozí.

   Tyhle zloděje by nám to ale natočilo.

   1. Jaromír Topolský napsal:

    Ahoj Honzo,
    je tady jedno elegantní řešení, které se po rekostrukci STA rozvodu samo nabízí . Do systému TV je možno přidat další desku, která bude převádět signál z umístěných kamer na televizní obrazovku. Např. 7 kamer znamená 7 nových programů na TV! Pro lidi doma pěkná reality show. Záznam je možno také nahrávat pro pozdější potřebu.

    p.s. Cena … 7 kamer, deska, kabeláž, práce … á 100 tis.
    Je to hodně peněz. Tolik se tady nekrade.

    Jaromír Topolský

    1. Jan Novotný napsal:

     Kolik nás budou stát nové hasicí přístroje?

     1. Jaromír Topolský napsal:

      Ahoj Honzo, cena jednoho je 2000,- KCZ, vyčíslená škoda je celkem 6000,- KCZ. Jeden mám v záloze v garáži a ty zbylé 2 jsem sehnal repasované za 1000,- KCZ. Tak nás to všechny stálo 2.000,- KCZ z fondu údržby. Jaromír Topolský

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..