Články Komentáře

Stavařov » Dění v domě, Nepřehlédněte » Kontrolní odečet bytových vodoměrů 8.1.2023

Kontrolní odečet bytových vodoměrů 8.1.2023

Vážení obyvatelé BD Stavařov,

dovolujeme si Vás požádat o kontrolní odečet vodoměrů ve Vašich bytech, včetně vložení nových čísel dálkově odečítaných vodoměrů A JEJICH STAVŮ. Letos poprvé budeme stavy odečítat také elektronicky, ale potřebujeme si ověřit že systém funguje korektně a Vámi odečtené stavy budou sedět s elektronickým výpisem, který obdržíme od dodavatele našeho systému. Zároveň je tato informace nutná v případě, že byste vy sami chtěli odečet vodoměrů v rámci vyúčtování reklamovat, takže je i Ve vašem zájmu tento odečet provést. Předem děkujeme za Vaši spolupráci.

Pokud odjíždíte před termínem odečtu a vodoměr bude vykazovat v období odečtu shodnou hodnotu jako v den zadání, je možno vložit hodnoty spotřeby před tímto termínem.

NÁVOD – KONTROLA ČÍSLA VODOMĚRU A VLOŽENÍ STAVU:

Kliknutím po přihlášení na záložku „ODEČTY VODY“  vložte stavy vodoměrů na studenou a teplou vodu na celé m3. Následně klikněte dola na „Zapsat stav„. Pozor na záměnu čísel vodoměrů a stavu u studené (modrý proužek) a teplé vody (červený proužek)!!!

NÁVOD – EDITACE ČÍSLA VODOMĚRU A VLOŽENÍ STAVU:

Kliknutím po přihlášení na záložku „ODEČTY VODY“ si následně zaškrtněte  aktivní čtvereček „odemknout vodoměry“ a vložte nová  čísla vodoměrů (pouze pokud byly vyměněny)  na studenou a teplou vodu včetně jejich stavů na celé m3. Následně klikněte dole na „Zapsat stav„. Pozor na záměnu čísel vodoměrů a stavu u studené (modrý proužek) a teplé vody (červený proužek)!!!

odecty3
Ilustrační obrázek aplikace

ODEČET UČIŇTE V OBDOBÍ 8.1.2023, ideálně v 18 hodin večer

Jaromír Topolský, Kateřina Topolská, Ing. Jan Novotný
SVJ Stavařov Pce

Autor

Vloženo k: Dění v domě, Nepřehlédněte · Štítky: ,

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..